ІНІЦІАТИВА ПО ПІДБОРУ ПЕРСПЕКТИВНИХ УКРАЇНСЬКИХ КАДРІВ

April 25, 2022 to December 31, 2023

Діє з березня 2022

Підбір персоналу на вакансії в місті Вінніпег, Канада


Ви громадянин України та шукаєте тимчасову або постійну роботу в Канаді?

Організація YES! Winnipeg тісно співпрацює з низкою громадських партнерів та з ведучими гравцями бізнес-суспільства з метою створити в нашій провінції привітні умови для українців, що прибувають сюди в пошуках безпеки та економічної стабільності. В 1973 місто Вінніпег стало містом-побратимом міста Львів в Україні. Але навіть задовго до цього провінція мала глибокі зв'язки з Україною. В Вінніпезі живе найбільша за чисельністю українсько-канадська громада в Канаді.

Найкращі компанії шукають працівників в Вінніпезі. За допомогою нашого Міжнародного порталу з працевлаштування ви отримаєте безкоштовний доступ до тисяч різноманітних вакансій в різних галузях.

Перш ніж зареєструватися, будь ласка перегляньте нашу покрокову інструкцію.  Перечитайте гід для пошуку роботи або перегляньте відео-інструктаж про те як правильно зареєструватися.

Register Now

Увійти


Приїздіть до Канади

Місто Вінніпег в провінції Манітоба - це культурна колиска Канади та центр соціокультурного різноманіття, знань та інновацій. Кожного року тисячі кваліфікованих працівників приймають рішення переЇхати до цього динамічного міста середнього розміру, розташованого в центрі Канади. Шукаєте розвитку для кар'єри та прагнете високого рівня жіття? Ваша громада чекає на вас. Вінніпег кличе. Час відповісти йому!

Ваша громада чекає на вас. Вінніпег кличе. Час відповісти йому!

Ознайомтесь з нашим Гідом для новоприбулих та дізнайтеся, як легко та приємно жити в нашому місті.


У партнерстві з

Economic Development Winnipeg

Suite 810, One Lombard Place
Winnipeg, Manitoba
Canada R3B 0X3

Sign up for our newsletter

Subscribe